Merhaba – İyi Kitap
İyi Kitap

army bombbts official army bombbangtan bombbts army bomb ver 4bts army bomb ver 3bts army bombbts light stickbts official light stickbts light stick ver 4bts light stick ver 3

“Hayatı Edebiyatla Kuşatmak”

Yukarıdaki iddialı ifade, İstanbul Kitap Fuarı’nın bu seneki teması. 10 Kasım – 18 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek Fuar’ın “Onur Yazarı” ise Selim İleri.
Yurt içi ve yurt dışından 800’ü aşkın katılımcının yer alacağı 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak. Ulaşım güçlüklerine rağmen Büyükçekmece’ye akın edecek okurlar; panel, söyleşi, dinleti, atölye gibi onlarca etkinliğe katılmanın yanı sıra imza günlerinde sevdikleri yazarlarla tanışma fırsatı bulacaklar.
Çocuk ve gençlik edebiyatının önemli isimleri de dokuz gün Fuar’da olacaklar. Sayıları 40’ı aşan çocuk ve gençlik edebiyatı etkinliklerini takip edebilmek için, Fuar’ın internet sitesindeki (www.istanbulkitapfuari.com) “Etkinlik Takvimi”nden faydalanabilirsiniz.
İyi Kitap da her sene olduğu gibi standı ve yaygın dağıtımı ile Fuar’daki yerini alacak. Çocuk ve gençlik edebiyatının güncel örneklerine yer verdiğimiz sayımızı, Fuar boyunca elinizden düşürmeyeceğinizi umuyoruz.

Safter Korkmaz

 

Bu yazıyı beğendin mi? Paylaş!

About The Author

İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1994 yılından bu yana yayıncılık alanında çalışıyor. Pek çok yayınevinde farklı görevlerde bulundu. “Cankurtaran Şövalyeleri İstanbul Dehlizlerinde” adında, Günışığı Kitaplığı’ndan yayınlanmış bir çocuk romanı var. İyi Kitap’ın sorumlu yazı işleri müdürü ve editörü olarak çalışma yaşamına devam ediyor.

Yorum yaz