İyi Kitap

Çocuk ve Gençlik Kitapları Dergisi

Merhaba

Hatırlayacağınız üzere, Mart sayımızda, yaş günümüz nedeniyle bir ödüllü bulmaca hazırlamıştık sizlere. İyi Kitap’ın geçmiş sayılarından derlediğimiz sorularla oluşturduğumuz bulmacanın yanıtını ve ödül kazanan okurumuzu bu sayımızda açıklayacağımızı bildirmiştik. Tam çözümünü internet sitemizde -bulmacanın yayınlandığı sayfada- bulabileceğiniz bulmacamızın anahtar cümlesi şöyleydi: İYİ KİTAP SEKİZ YAŞINDA

Dergimiz raflarda yerini aldığı andan itibaren yanıtlarınız bize ulaşmaya başladı. Doğru yanıtı veren okurlarımız arasında, 25 Mart günü gerçekleştirdiğimiz çekiliş sonucu, Zonguldak’tan Sayın Özlem Yücesan ödülümüzü kazandı. İyi Kitap’ın 7. yılında yayımladığı 10 sayının özel cildinden oluşan ödülümüzü en kısa sürede kendisine ulaştıracağız. İyi Kitap ailesi olarak, Özlem Hanım’ı kutluyoruz.

22 Nisan’da ise İzmir Kitap Fuarı, Uluslararası İzmir Fuar Alanı’nda (Kültürpark) kapılarını açıyor. 400 yayınevine ev sahipliği yapacak olan Fuar, 30 Nisan’da sona erecek. Fuar’ı ücretsiz gezebilecek olan okurlar, yeni kitaplarla buluşabilmenin yanı sıra imza günleri, söyleşi, dinleti ve benzeri etkinliklere de katılabilecekler. Yaygın dağıtım ile okuruyla buluşacak olan İyi Kitap da olağandan daha hacimli bir sayı ile karşılıyor Fuar’ı.

İyi kitaplar yaşamınızdan eksik olmasın…

Show More