Merhaba, – İyi Kitap
İyi Kitap

army bombbts official army bombbangtan bombbts army bomb ver 4bts army bomb ver 3bts army bombbts light stickbts official light stickbts light stick ver 4bts light stick ver 3

Merhaba,

İyi Kitap, bu yayın dönemini bir dosya ile kapatıyor. Dosyamızın konusu, çocuk ve gençlik yayıncılığını hedef alan sansür uygulamaları, ana akım medyanın da körüklediği eleştiri sınırlarını aşan sosyal medya tepkileri ve bunların üzerine inşa edilen denetim talepleri. Konuyu farklı yönleriyle ele alan dosya yazılarımızın yanı sıra, iki değerli yazarımız Miyase Sertbarut ve Toprak Işık’la yaptığımız söyleşileri ve alanda emek veren altı editör arkadaşımızın konuya dair görüşlerini aldığımız soruşturmamızı bulabilirsiniz sayfalarımızda. Eylül sayımızla başlayacak yeni yayın dönemine kadar, verdiğimiz iki aylık arada, bu hacimlice dosyayı ilgiyle okuyacağınızı umuyoruz.

Bu sayımız size, yine sadece elektronik olarak ulaşacak. Pandemi nedeniyle aldığımız önlemler sonucu, bu şekilde yayımladığımız üçüncü sayımız oldu Haziran. İki aylık arada, sadece bu üç sayıyı değil, tüm dergi arşivimizi İnternet sitemizde okuyabilir, indirip bilgisayarınızda arşivleyebilirsiniz. Üstelik İnternet sitemiz aracılığıyla, sadece okumakla kalmayıp görüşlerinizi de bize ulaştırabilirsiniz. Yazılarımızın altında bulunan yorum kutucuklarına yazacaklarınız, editör arkadaşımızın denetiminden sonra ilgili yazı altında paylaşılacaktır. Bize ulaşmak için ayrıca sosyal medya ve e-posta hesaplarımızı da kullanabilirsiniz. Bu hesaplarla ilgili bilgiler künyemizde yer almaktadır.

Sağlıklı günlerde, iyi kitaplarla buluşmak üzere…

Safter Korkmaz

Bu yazıyı beğendin mi? Paylaş!

About The Author

İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1994 yılından bu yana yayıncılık alanında çalışıyor. Pek çok yayınevinde farklı görevlerde bulundu. “Cankurtaran Şövalyeleri İstanbul Dehlizlerinde” adında, Günışığı Kitaplığı’ndan yayınlanmış bir çocuk romanı var. İyi Kitap’ın sorumlu yazı işleri müdürü ve editörü olarak çalışma yaşamına devam ediyor.

Yorum yaz